Paweł Tomczykowski

Partner Zarządzający i Prezes Zarządu
Kancelaria Ożóg Tomczykowski


Doradca podatkowy z 20-letnim doświadczeniem, członek International Fiscal Association, International Tax Planning Association oraz Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia doktoranckie przy Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie, Advanced Management Program przy IESE Business School, specjalistyczny program na Harvard Business School oraz Akademię Psychologii Przywództwa przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Specjalizuje się w podatkach dochodowych, planowaniu podatkowym oraz doradztwie w sprawach sukcesji. Wielokrotny laureat rankingów doradców podatkowych, a także autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego.

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o wzajemne bezpieczeństwo informujemy, że planowany na czerwiec Kongres Sukcesja.pl zostaje przełożony do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej w kraju. Będziemy informować o nowym terminie wydarzenia.

Życzymy wszystkim zdrowia.