Paweł Stańczyk

Lider Praktyki Planowania Podatkowego
Kancelaria Ożóg Tomczykowski


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kierunku finanse i bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz międzynarodowych korporacji, polskich firm rodzinnych oraz Klientów indywidualnych. Specjalizuje się zarówno w prowadzeniu projektów restrukturyzacyjnych, w tym również międzynarodowych, jak i bieżącym doradztwie dotyczącym codziennej działalności polskich przedsiębiorców. Doradza podmiotom z różnych branż gospodarki, w tym w szczególności z branży usługowej, handlowej (w tym FMCG), dystrybucyjnej oraz produkcji przemysłowej.

Autor licznych publikacji oraz artykułów z zakresu prawa podatkowego, a także prelegent na konferencjach poświęconych zagadnieniom podatkowym.

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o wzajemne bezpieczeństwo informujemy, że planowany na czerwiec Kongres Sukcesja.pl zostaje przełożony do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej w kraju. Będziemy informować o nowym terminie wydarzenia.

Życzymy wszystkim zdrowia.