Grzegorz Putka

Członek Zarządu Putka


Zarządza jedną z największych piekarni w Polsce. Jest to firma rodzinna ze 100 letnią tradycją piekarską, gdzie nazwisko rodzinne jest jednocześnie marką firmy.

W ostatnim czasie Grzegorz uruchomił jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów piekarniczych w regionie, zainicjował rebranding firmy i zrestrukturyzował jej finanse. Osobiście, Grzegorz jest szczęśliwym mężem i ojcem 2 letniego Gustawa. Główną pasją Grzegorza są podróże, z każdej z nich stara się przywieźć nowe, unikalne doświadczenia. Wejście na Kilimandżaro, karmienie rekinów żarłaczy, biwakowanie w amazońskiej dżungli, czy kilkudniowe trekkingi po fiordach Nowej Zelandii, to tylko niektóre z doświadczeń, po które wybiera się w najdalsze zakątki świata.

Współzałożyciel, a wcześniej także Członek Zarządu Billon sp. z o.o. - start-up technologiczno- finansowy, aktualnie zatrudniający około 100 osób. Magister Chemii z Uniwersytetu Oksfordzkiego, otrzymałem dyplom First Class i nagrodę za najlepszą pracę magisterską. Posiada tytuł MBA z INSEAD.

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o wzajemne bezpieczeństwo informujemy, że planowany na czerwiec Kongres Sukcesja.pl zostaje przełożony do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej w kraju. Będziemy informować o nowym terminie wydarzenia.

Życzymy wszystkim zdrowia.