Anna Misiołek

Prezes Zarządu
Abbeys


Założycielka ABBEYS, wiodącej firmy finansującej inwestycje ze środków UE. Ukończyła Eastern Kentucky University Through Georgetown University in Washington D.C. oraz ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim.

Wcześniej pracowała w Chemonics International Ltd. Washington/Warsaw; Euroregion Pro Europa Viadrina, Słubice/Frankfurt/O; Jersey City Economic Development Corporation w NY. Współautorka z Norton Berman, podręcznika: Eight Step to Economic Development Strategic Planning, współautorka: USA – POLAND Investments, Competitive Analysis, Market Research and Analysis, Marketing Plan on 400,000 houses development project awarded by EKU. Przez 15 lat sfinansowała 512 inwestycji w Polsce ze środków UE. Zespół, który prowadzi zajął V miejsce wg. Forbes w klasyfikacji generalnej w Polsce. Prywatnie uważa, że dzieci są najważniejszymi obywatelami świata.

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o wzajemne bezpieczeństwo informujemy, że planowany na czerwiec Kongres Sukcesja.pl zostaje przełożony do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej w kraju. Będziemy informować o nowym terminie wydarzenia.

Życzymy wszystkim zdrowia.